Spray odblaskowy Horse and Pets

  • Zmywalny
  • Odblaskowy w nocy
  • Do stosowania na sierści zwierząt

Spray odblaskowy Albedo100 Horse and Pets jest półprzezroczystym preparatem odblaskowym przeznaczonym do stosowania na sierści zwierząt. Preparat ma odcień jasno-szary, który może się wydawać bezbarwny, ale jasno świeci w ciemności.

Sugerowane zastosowanie

Efekt odblaskowy jest przydatny podczas wieczornych spacerów z psem, przejażdżek konnych, polowania lub biegania. Zwiększa widoczność i bezpieczeństwo ludzi i zwierząt po rozpyleniu go np. na smycz, ogon, nogi konia lub psa.

Albedo100 Horse and Pets WashableZmywalny w praniuAlbedo100 Water ResistantOdporny na deszcz

Spray odblaskowy Horse and Pets
Albedo100 Horse and Pets to spray odblaskowy. Po rozpyleniu na obiekt powstaje cienka warstwa, która odbija światło. Preparat można łatwo zmyć wodą z mydłem lub szamponem i nie ma wpływu na sierść. Efekt można sprawdzić oświetlając pomalowaną powierzchnię silnym światłem latarki trzymanej na wysokości oczu. Można także wykonać zdjęcie z lampą błyskową np. aparatem telefonu komórkowego lub obserwować obiekt z pewnej odległości z samochodu z włączonymi światłami.
  1. Zawsze spryskiwać na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przed użyciem wstrząsaj puszką przez 1 minutę (przynajmniej 20sek od usłyszenia kulki znajdującej się w środku). Powtarzaj czynność podczas spryskiwania.
  2. Po wstrząśnięciu natychmiast rozpocznij spryskiwanie z odległości ok 30 cm tak, aby nanieść spray równomiernie. Trzymaj puszkę ze sprayem pionowo i nie aplikuj jej zbyt dużo. Wysycha w kilka minut w temperaturze pokojowej.
  3. Wyczyść dyszę po użyciu odwracając puszkę i natryskując przez ok 1-2 sek.

How to use Albedo100 Horse and PetsWażne: 

Spryskuj z daleka od oczu i pyska zwierzęcia. W razie potrzeby zastosowania mocniejszej warstwy zaleca się rozpylać regularnie w celu osiągnięcia pełnego efektu. Jeśli zwierzę ma grubą sierść zaleca się rozpylenie z większej odległości i przez dłuższy czas. Spray odblaskowy może utrzymywać się przez okres około tygodnia po nałożeniu, jednak zależy to od warunków zewnętrznych. Należy nałożyć więcej preparatu w celu osiągnięcia pełnego efektu. Lepszą widoczność osiąga się po rozpyleniu na ruszające się części ciała zwierzęcia, np. ogon/nogi. Można także łatwo zrobić odblaskowe znaki przy pomocy szablonów.

  • horse
  • dog
  • horse_2