Spray odblaskowy Albedo100 Invisible Bright

  • Zmywalny
  • Odblaskowy w ciemności
  • Do zastosowania na tkaniny

Albedo100 Invisible Bright jest półprzezroczystym preparatem o właściwościach odblaskowych, przeznaczony do stosowania na tkaninach. W świetle dziennym Invisible Bright wydaje się niewidoczny na wielu tkaninach, lecz odbija światło w ciemności.Na niektórych tkaninach, zwłaszcza ciemnych i o gładkiej powierzchni oraz po nałożeniu grubej warstwy, preparat może wydawać się lekko szary. W takim przypadku można zetrzeć część preparatu lub wyprać ubranie, żeby usunąć go całkowicie. Nie niszczy tkanin.

Zastosowanie

Efekt odblaskowy jest przydatny podczas wieczornych spacerów, biegania lub przejażdżki rowerowej. Po rozpyleniu na odzież i inne elementy ubioru takie jak buty, wózki dziecięce, plecaki itp. zwiększa widoczność i bezpieczeństwo dorosłych oraz dzieci.
Albedo100 Invisible Bright najlepiej sprawdza się na tkaninach naturalnych o strukturze polaru, bawełny oraz wełny. Efekt może być ograniczony na lśniących materiałach syntetycznych. (Nie rozpylać na galanterię skórzaną ani zamszową).

Albedo100 Invisible Bright WashableZmywalny w praniuAlbedo100 Invisible Bright Water ResistantOdporny na deszcz

Spray odblaskowy Invisible Bright
Albedo 100 Invisible Bright to spray odblaskowy. Preparat tworzy delikatną powłokę, która jest niewidoczna w świetle dziennym ale odbija światło w ciemności.
Preparat odbija światło w kierunku jego źródła. Oznacza to, że tylko osoba stojąca za źródłem światła widzi odbicie.

Efekt można sprawdzić poprzez oświetlenie pomalowanej powierzchni silnym światłem latarki trzymanej na wysokości oczu. Można także wykonać zdjęcie z lampą błyskową, np. aparatem telefonu komórkowego lub obserwować obiekt z pewnej odległości z samochodu z włączonymi światłami.

  1. Zawsze spryskiwać na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przed użyciem wstrząsaj puszką przez 1 minutę (przynajmniej 20 sekund od usłyszenia kulki znajdującej się w środku). Powtarzaj czynność podczas spryskiwania.
  2. Po wstrząśnięciu natychmiast rozpocznij spryskiwanie z odległości ok 30 cm tak, aby nanieść spray równomiernie. Trzymaj puszkę ze sprayem pionowo i nie aplikuj jej zbyt dużo. Wysycha w kilka minut w temperaturze pokojowej.
  3. Wyczyść dyszę po użyciu odwracając puszkę i natryskując przez ok 1-2 sek.

How to use Albedo100 Invisible BrightWażne:

Preparat znika po wypraniu i nie zmienia koloru ani nie niszczy powierzchni. Preparat utrzymuje się przez okres około tygodnia po nałożeniu, zależnie od rodzaju powierzchni, nałożonej ilości, a przede wszystkim stopnia zużycia. W przypadku intensywnego zużycia należy dodać więcej preparatu w celu osiągnięcia pełnego efektu oraz regularnie sprawdzać efekt refleksyjny.

Efekt można sprawdzić poprzez oświetlenie pomalowanej powierzchni silnym światłem latarki trzymanej na wysokości oczu. Można także wykonać zdjęcie z fleszem, np. aparatem telefonu komórkowego.

Wskazówka: Można łatwo tworzyć znaki refleksyjne przez wycięcie szablonów, przyłożenie ich do powierzchni oraz rozpylenie na nie preparatu.

  • Runner
  • Back Pack
  • Shoes