Farba odblaskowa Permanent Metallic

  • Trwały spray w kolorze szarym
  • Świetnie odbijający światło w ciemności
  • Do stosowaniu na metalu, drewnie, plastiku itp.

Albedo100 Permanent Metallic to farba odblaskowa przylegająca do większości powierzchni, jest odporna na wiatr i deszcz. Spray jest odporny również na promienie UV i trwale przylega do materiałów takich jak drewno, beton, metal, kamień itp.

Farba odblaskowa Albedo100 – sugerowane zastosowanie

Albedo100 Permanent Metallic jest odpowiedni do malowania kół wózków dziecięcych, rowerów, bram, skrzynek na listy, kajaków, koszy na śmieci, narzędzi, metalu, powierzchni pokrytych farbą, chodników, płotów, tkanin nylonowych, kasków rowerowych itd.

Albedo100 Light Metallic Water ResistantJest wodoodporny

Spray odblaskowy Permanent Metallic
Albedo100 Permanent Metallic to szybkoschnąca farba odblaskowa, szara w świetle dziennym i jasno świecąca w ciemności. Preparat odbija światło w kierunku, z którego ono świeci, więc odblask widzi tylko osoba stojąca za źródłem światła.

Efekt można sprawdzić oświetlając spryskaną sprayem odblaskowym powierzchnię silnym światłem latarki trzymanej na wysokości oczu. Można także zrobić zdjęcie z lampą błyskową, np. aparatem telefonu komórkowego lub obserwować obiekt z pewnej odległości z samochodu z włączonymi światłami.

  1. Zawsze spryskiwać na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przed użyciem wstrząsaj puszką przez 1 minutę (przynajmniej 20 sekund od usłyszenia kulki znajdującej się w środku). Powtarzaj czynność podczas spryskiwania.
  2. Po wstrząśnięciu natychmiast rozpocznij spryskiwanie z odległości ok 30 cm tak, aby nanieść spray równomiernie. Trzymaj puszkę ze sprayem pionowo i nie aplikuj jej zbyt dużo. Wysycha w kilka minut w temperaturze pokojowej.
  3. Wyczyść dyszę po użyciu odwracając puszkę i natryskując przez ok 1-2 sek.

How to use Albedo100 Light MetallicWażne:

Zawsze spryskiwać na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przed użyciem wstrząsaj puszką przez 1 minutę (przynajmniej 20 sekund od usłyszenia kulki znajdującej się w środku). Powtarzaj czynność podczas spryskiwania.

Po wstrząśnięciu natychmiast rozpocznij spryskiwanie z odległości ok 30 cm tak, aby nanieść spray równomiernie. Trzymaj puszkę ze sprayem pionowo i nie aplikuj jej zbyt dużo. Farba odblaskowa wysycha w kilka minut w temperaturze pokojowej.

Wyczyść dyszę po użyciu odwracając puszkę i natryskując przez ok 1-2 sek.

  • Permanent Metallic Reindeer
  • Albedo100 Light Metallic Spray Bicycle
  • tree
  • parking