O Nas

 

O nas

Albedo100 jest nowym szwedzkim wynalazkiem pozwalającym na zwiększenie bezpieczeństwa i widoczności w ruchu drogowym. Wynaleziony w Szwecji i produkowany w Skandynawii.

Albedo100 jest uznanym na świecie produktem i był nominowany jako jeden z 30 najciekawszych wynalazków na świecie w 2015 roku. Jesteśmy dumni współpracując z marką Volvo / Life Paint oraz Fińskim Stowarzyszeniem Hodowców Reniferów w celu zmniejszania ilości wypadków drogowych.

Odblaskowe światło poprawia widoczność przy słabym oświetleniu i sprawia zarówno że jesteś widziany przez innych, jak i że można zobaczyć przedmioty, które mogłyby spowodować zagrożenie. Idealny na wieczorne spacery, camping, do uprawiania sportów na wolnym powietrzu oraz do jazdy konnej.

Albedo 100 Reflective Spray odbija światło w kierunku jego źródła. Oznacza to, że jeżeli masz na ubraniu cienką powłokę sprayu i zostałeś oświetlony światłami reflektorów tylko osoba kierująca i pasażer będzie widział odblask.

Preparat odblaskowy Albedo100 jest produkowany w Skandynawii i został stworzony do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach w czasie ograniczonej widoczności. Albedo100 jest łatwy i bezpieczny w stosowaniu. Produkowany jest w trzech wariantach. Preparat jest idealny do użytku na odzieży, wózkach spacerowych, na rowerach, kaskach, skrzynkach pocztowych itd. Ponadto jest idealny na spacery z psem oraz ma wiele więcej zastosowań w celu poprawy bezpieczeństwa!